CO ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

Jiří Šoral

realitní makléř, VIP Bydlení Milovice

Se službami advokátní kanceláře Mgr. Ondřeje Dlouhého jsme byli vždy velmi spokojení. Naši klienti pak oceňují flexibilitu a profesionální přístup celého jeho týmu při vyřizování kompletního právního servisu souvisejícího s prodejem či koupí nemovitosti.

Martin a Vanda Švihlovi

vlastníci,Prostor 8

Na Ondřeje Dlouhého jsme se obrátili poprvé v roce 2008, kdy jsme zakládali kavárnu Bio Zahrada a od té doby jsme spolupracovali už několikrát – naposledy při zřízení nového projektu Prostor 8. Na Ondřejově práci nás baví jeho přesnost a rychlost při formulaci právních dokumentů a zároveň přehled a zkušenost, se kterými dokáže poradit postup v dané věci nebo pomoct při vedení vyjednávání. Vždy to pro nás fungovalo – děkujeme.

Marian Míka

jednatel, Mika Servis

Ondra Dlouhý nám vždy báječně pomohl, ať již se jednalo o věci spojené s podnikáním nebo s našimi soukromými záležitostmi. Je schopen pohotově reagovat na jakoukoliv situaci a nikdy klienty nenechá na holičkách.

Martin Novák

majitel firmy, Matraceno s.r.o.

Na Ondřejovi se mi líbí, že když jsem uvažoval o prodeji firmy, tak mi jen tak nenapsal smlouvu, ale celou věc se mnou poctivě probral a poradil, jak fungovat dál. Dnes jsem rád, že dál podnikám a že se na Ondřeje mohu kdykoliv v čemkoliv obrátit.

Karel Nádeníček

majitel, Grafpoint

S Ondřejem se známe řadu let a vím, že mi vždy zvedne telefon a probere se mnou jakoukoliv právní otázku, kterou mohu mít. Ať se jedná o business nebo osobní záležitosti.

Ing. Alena Majkowská

daňová poradkyně Kokopelli

Ondřeje s plnou důvěrou doporučujeme našim klientům v případě, že potřebují odborné právní poradenství. Klienti si velmi pochvalují perfektní orientaci ve finanční a daňové problematice a Ondřejův profesionální přístup.